Klima Servisi

Üsküdar klima servisi

444 5 316 Üsküdar Klima Servis

Klima Tamiri ve Bakımı Bizim İşimiz

Teknik açıdan gerekli deneyime sahip servis ekiplerimiz, hizmet kalitesini güncellemeye devam ediyor. Hayatımızın bir parçası haline gelen klimalar, yaz aylarının en önemli cihazlarındandır.

Özellikle kalabalık mekanlarda klima çok önemlidir. Sıcak havanın bastırması ile birlikte düğün salonları, camiler, dernekler ve toplantı salonları için klimalar gündeme gelir. Yaz aylarından önce klimanın bakım işlemleri, profesyonel Üsküdar klima servisi elemanlarımız tarafından gerçekleştirilmelidir.

 Bakım ve Onarımda Güvenilir Çözüm

Konusunda deneyimli eleman kadrosu için hizmet veren elemanlarımız sertifikalıdır. Yılların tecrübesine sahip ekibimiz, işin ehli kişilerden oluşmaktadır. Yaz aylarına girmeden yapılması gereken bakım işlemleri için bizi tercih edebilirsiniz.

Yaz aylarının çöl sıcaklarında zor duruma düşmemek için klimalar yaza girmeden hazır olmalıdır. Klimasız durulmayan mekanlarda bu konuda daha önemlidir. Toplantı salonları ve benzeri birçok mekân, iyi soğutan klimalara ihtiyacı vardır.

Bakım işlemlerinde ilk adım temizliktir. Filtre bölümü, havadaki toz zerreleri nedeniyle tıkanır. Ayrıca bu toz zerreleri cihazın içini doldurur. Fanın dönmesini engeller. Fanın sıkışmasına neden olan bu tozlar temizlenmelidir.

Klimanın sorunsuz bir şekilde çalışması için filtre, polen ve toz temizliği yapılmalıdır. Tecrübeli klima servisi Üsküdar ekibimiz bu temizlik işini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinde gerekli bütün parçalar ekibimiz tarafından temin edilmektedir. Gerekli bütün parçalar müşteri onayı ile montajlanmaktadır.

 Elektronik kart kontrolü de bakım işlemlerinin bir parçasıdır. Cihazın elektronik kartının işlevselliği, servis elemanlarımız tarafından test edilir. Kumanda sistemi de bakım işlemlerinde kontrol edilmektedir. Kumandası arızalı olan cihazlar için kumanda temin edilebilmektedir.

Gaz Kontrolü Önemlidir Klimaların soğutma işlemi için gerekli gaz kontrolü, bakım işlemlerinin en önemli konusudur. Gaz bitmeden orijinal gaz basım işlemi yapılmaktadır. Gaz bittiği zaman cihaz çalıştırılırsa şamandıra zarar görebilir.

Cihazın markasına göre gaz basma işlemi gerçekleştirilmektedir. Her marka klima için gaz seçeneği bulunuyor. Üsküdar Klima Servisi Markaya özel orijinal gaz tercih edilmelidir. Orijinal gaz, cihaza göre üretilmiştir.

 Güvenilir Montaj Hizmeti

 Yeni Klima montajı veya klima yer değiştirme işlemleri için bizi arayabilirsiniz. Salon tipi veya küçük tip klimalar konusunda uzman ekiplerimiz, klimanız için gerekli servis hizmetini sunmaya devam etmektedir. Klimanız için en uygun duvarı tercih eden elemanlarımız, soğutma işleminin maksimum seviyede gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Sertifikası olmayan ve bu konuda yeterli tecrübeye sahip olmayan kişilere cihazınızı teslim etmeyin. Bu konuda gerekli tecrübeye sahip kişiler tercih edilmelidir. Sertifikalı ve tecrübeli eleman kadromuz, bakım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. Müşteri memnuniyeti ile hizmet veren ekibimiz, müşteri diyaloğu konusunda gerekli eğitimi almıştır.

 Hizmette Kaliteyi ve Güncel Çözümü Tercih Ediyoruz

Klimaların sürekli yenilenmesi nedeniyle, servis hizmetinde de güncel çözümleri tercih ediyoruz. Üsküdar Klima Servis hizmetleri kategorisinde yeni cihazlar konusunda elemanlarımızı eğitiyoruz. Klimaların işlevsel özellikleri, parçaları ve tamir işlemleri, servis eğitim programımızı oluşturmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Hemen Arayın
Kapalı