Klima Servisi

Merter Klima Servisi

444 5 316 Çağrı Merkezi

Klima Bakımında Etkili Servis Hizmeti

Merter klima servisi önemli cihazlar kategorisinde yerini alan klimalar, düzenli bakım ister. Kombiler gibi klimalarda gün boyu yüksek performansla çalışır. Bu nedenle kapasitesi düşmeye başlar. Kapasitenin düşmeye başlamasıyla birlikte bakım işlemi gerekli hale gelir. Mayıs ve Haziran aylarında bakım işlemi bitmiş olmalıdır.

Yaza bakımlı klimalarla girdiğinizde, çok sıcak havalarda problem yaşamazsınız. Yaz aylarında bakım yaptırdığınız zaman sıcaklara yakalanabilirsiniz. Özellikle klimasız kullanılamayan mekanlarda bakım işlemi yaza girmeden yapılmalıdır. Merter klima servisi ekiplerimiz, ilçe sakinleri için günün her saatinde hizmet vermeye devam etmektedir.

 Merter klima servisi kaliteli hizmetler


Merter klima servisi Sertifikalı ve tecrübeli elemanlarımızla bakım işlemlerinde güvenilir çözüm seçenekleri sunuyoruz. Zamanında adresinize gelen ekiplerimiz, takım anlayışı ile hareket ederek kısa sürede bakım işlemini bitiriyor. Bakım ve onarım işlerimizin parça desteklidir.

Müşteri memnuniyetini tercih eden ekiplerimiz, istediğiniz hizmet kalitesini sunmaya devam etmektedir. Hızlı, etkili ve pratik hizmet anlayışını güncellemeye devam ediyoruz. Yeni cihazlar ve yeni bakım yöntemleri, servisimizin hizmet programına dahil edilmektedir. Klima servisi merterekibimiz, adres konusunda çözüm üretmeye devam etmektedir.

Merter’e Klima Servisi Hizmeti Sunmaya Devam Ediyoruz

Müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, elemanlarımız cihaz arıza bilgisi, kimlik bilgisi, adres bilgisi ve iletişim bilgisi kategorisinde gerekli bilgileri almaktadır. Bu bilgileri doğru bir şekilde verdiğiniz zaman servis hizmetimizi kısa sürede gerçekleşiyor.

Merter klima servisi söz verilen zamanda adresinize ulaşan ekiplerimiz, seri bir şekilde bakım işlemini gerçekleştirmektedir. Gün içerisinde birden fazla adrese söz verdiğimiz için, etkili ve pratik çözüm seçeneklerini tercih ediyoruz.

 Bakım İşlemini Nasıl Yapıyoruz?

Klimalar, havadaki toz zerreleri nedeniyle toz kapabilir. Özellikle fan bölümü bu nedenle dönüş problemi yaşayabilir. Filtre bölümü de bu toz nedeniyle tıkanır. Bu bölümün temizlik işlemi, bakım işleminin ilk işlemidir. Fanın dönüşü kontrol edilir. Merter klima servisi daha sonra polen temizliği yapılır. Cihazın içindeki bütün tozlar temizlenir. Kontrol kartı ve cihaz gaz seviyesi ve diğer aksamlar kontrol edilir. Dış bölümdeki motorun çalışma kapasitesi de bakım işlemlerinde kontrol edilir. Gaz gerekiyorsa cihazın markasına göre gaz basılır. Cihazın bütün bakım işlemleri yapıldıktan sonra kontrol işlemi yapılır. Soğuk hava üfleme kapasitesi incelendikten sonra cihaz teslim edilir. Klima montajı, yer değişimi ve yenileme gibi konularda da çözüm üretmeye devam ediyoruz.

 Acil Bakım Hizmeti

Merter klima servisi yaz aylarının sıcak günlerinde aniden bozulan klimanız için hemen bizi arayabilirsiniz. Acil klima tamir işlemlerinde uzman olan ekiplerimiz, kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır. Arıza bilgisini ve cihaz markasını doğru vererek zaman kaybını önleyebilirsiniz. Adresinize en yakın servis adresinize yönlendirilir.

Adresinize yakın olan servis yoksa, yeni servis yola çıkar. Konusunda deneyimli eleman kadromuz, mağdur olmamanız için kısa sürede bakım işlemini bitirmektedir. Bakım ve onarım işlemleri kategorisinde ve klima elektriği kategorisinde, hizmet kalitemizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bakım işlemlerinde müşteri onayı olmadan müdahale etmiyoruz. Merter klima servisi olarak bizlere ulaşım sağlayın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Hemen Arayın
Kapalı