Genel

Klima Su Damlatıyor

Klima su damlatıyor nedeni cihazın montajı yapılırken yamuk bağlanmasından kaynaklı olma olasılığı yüksektir. Eski zamanlarda montaj yapılıp ve klima su akıtıyor ise cihazın atık su drenaj hattı tıkanması meydana gelmiş olabilir. Klima servisi olarak klima kullanıcıların yapması gereken her yıl düzenli bakım yapmalarını öneriyoruz. Klima bakım esnasında cihazın atık su hattı temizlenir ve cihazda su akması sorunu ortadan kaldırılmış olur.

Klima neden su akıtır

Klima servisi olarak cihazların ömrünü uzatmak ve uzun vadeli performans sağlamasını istiyor iseniz düzenli şekilde bakımlarını aksatmamalısınız. Klima neden su akıtır ve çözümü yetkili teknisyenler tarafından onarımı yapılması gerekmektedir. Atık su hattı kimyasal ilaçlar ile temizlenip cihazın performansını üst düzeyde tutmasına destek olmaktayız. Klima servisi olarak siz değerli klima kullanıcılara özel olarak kampanyalar düzenlemekteyiz. Klima su damlatıyor diyorsanız bizlerden destek alabilirsiniz. HD klima servisi 444 5 316 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

Klima Su damlatıyor

Klima su damlatıyor ve bu sorunlar ile her yıl karşılaşmamak için bizlerden her zaman destek almanızı öneriyoruz. Yaz sezonlarında klima bakım fiyatlarımız sadece 70 türk lirası ile hizmetler sağlamaktayız. Klima servis merkezi sizler için saat aralığı sorgulamadan hizmetler sunmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Hemen Arayın
Kapalı