Klima Servisi

Klima Bakımı

Profesyonel Klima Bakım Hizmeti

Klima Bakımı Hizmetinde Profesyonel Çözüm

Klima bakımı yaz aylarının vazgeçilmez cihazlarından biri olan klima, yıllık bakım isteyen cihazlardır. Bu kategoride profesyonel ekiplerle çözüm üreten firmamız, kısa zamanda bakım işlemini gerçekleştiriyor. Sertifikalı ve konusunda deneyimli personelimizle, klimalarınız yaza hazır hale getiriliyor.

Yaz aylarında klimaların çalışma kapasitesi artıyor. Bu nedenle yıpranma payı artıyor. Yıllık bakım işlemlerinde yıpranan klimanız eski performansına kavuşacaktır. Sıcak yaz aylarında klimanız aniden bozulursa, acil servis hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

 Klima Bakımı Servisi

Periyodik bakım bütün klimalar için gerekli bir işlemdir. Soğutma işlemini yapmayan klimalar, yaz aylarında problem meydana getirir. Bu nedenle yaza girmeden klima bakımı yapılmalıdır. Yaza girmeden gerekli periyodik bakım yapılmalıdır.

İlkbahar aylarında gerçekleştirilen bakım işlemleriyle klimanızın performansı artacaktır. Klima bakımı yazın sıcaklarında klimasız kalmamak için yaza girmeden bakım ve onarım işlemi yapılmalıdır.

 Profesyonel Yöntemler Tercih Ediliyor

Konusunda deneyimli eleman kadromuz, bakım işlemlerinde etkili yöntemleri tercih ediyor. Cihazın tamir işlemleri ve bakım işlemleri yerinde yapılmaktadır. Klima bakımı işlemlerinde ilk sırayı temizlik alıyor. Filtre temizliği süpürge makinesi ile yapılmaktadır. Havadaki toz zerreleri makinenin filtresini ve içini doldurduğu için cihaz tıkanmaya başlıyor.

Gerçekleştirilen temizlik işlemi ile cihaz hava almaya başlıyor. Polen ve toz temizliğinin ardından elektronik kart kontrolü yapılmaktadır. Gaz kontrolü ve motor kontrolünden sonra cihaz çalıştırılır. Soğutma kapasitesi test edilir.

 Klima bakım Firması

Servis hizmetinde zamanın en iyi şekilde kullanılması gerekir. Firma elemanlarımız her müşteri için belli bir süre ayırmaktadır. Gerekli yedek parçalar araçta hazır bulundurulmaktadır. Söz verilen zamanda adresinize gelen servisimiz, yerinde bakım ve onarım işlemleriyle bakım işlemini gerçekleştirmektedir.

Servis hizmetleri kategorisinde zaman çok değerlidir. Bu nedenle servisimiz ekip anlayışı ile hareket etmektedir. Yapılacak iş konusunda deneyimli oldukları için bakım işlemleri seri bir şekilde gerçekleşiyor. Sizin için en uygun zaman dilimine randevu veren ekiplerimiz, klimanızı zamanında teslim ediyor.

 7/24 Müşteri Hizmetleri

Günün her saatinde hizmete hazır olan müşteri hizmetlerimiz, randevu işlemlerini gerçekleştirmektedir. Klima bakımı Randevu için bizi aradığınızda, klimanızın markasını ve arıza bilgilerini tam olarak vermelisiniz. Klima bilgilerinin yanı sıra kimlik bilgilerinizi de ihmal etmeyin. Kimlik bilgileri, iletişim bilgileri ve diğer bilgiler eksiksiz verilmelidir.

Zaman kaybı yaşamamak ve kaliteli hizmet vermek için bu bilgiler gereklidir. Sizin için en uygun zaman dilimine randevu veren servisimiz, gelmeden önce telefon açmaktadır. Herhangi bir problem çıktığında sizin için yeni bir randevu verilmektedir. Servis hizmetleri kategorisinde çözüm üretmeye devam eden elemanlarımız, kısa zamanda servis hizmetini gerçekleştiriyor.

Oteller, lokantalar ve restorantlar, yaz aylarında klimasız hizmet veremez. Fabrikalar, spor salonları ve klimanın kullanıldığı bütün mekanlar için servis hizmeti sunuyoruz. Salon tipi ve oda tipi bütün klima seçenekleri konusunda deneyimliyiz.

Bütün klima tipleri için parça destekli servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Mescit, dernek, düğün salonu ve cami gibi birçok halka açık mekanlar için etkili klima servisi sunuyoruz. Klima bakımı için bizleri her daim arayabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Hemen Arayın
Kapalı