Klima Servisi

Kadıköy Klima servisi

444 5 316 Kadıköy Klima Servisi

Klimalarınız Bize Emanet

Kadıköy klima servisi ile Teknolojinin nimetlerinden olan klimalar, sıcak yaz günlerinin en önemli cihazıdır. Bu nedenle bakım, onarım ve tamir işlemleri, klima performansını artırmaktadır. Parça destekli gerçekleştirilen bütün bakım işlemlerinde, profesyonel işçilik söz konusudur.

Servis hizmetlerinde profesyonel işçilik ve parça destekli çözüm seçenekleri, yaz aylarında klimanızın daha iyi çalışmasına neden olacaktır. Kadıköy klima servisi kategorisinde çözüm üreten ekiplerimiz, Kadıköy mahalleleri için güncel çözüm seçenekleri hazırlamaktadır.

 Klima Markasına Göre Parça Temin Edilmektedir

Her marka klima için profesyonel çözüm seçenekleri sunan firmamız, sertifikalı elemanlarla çalışmaktadır. Tecrübeli elemanlarımız, günün her saatinde servis hizmeti sunuyor. 7/24 servis hizmetinde parça destekli çözüm üretilmektedir. Yeni nesil klimalar konusunda elemanlarımız gerekli tecrübeye sahiptir. Bu cihazlar için parça desteği sunan firmamız, klima servisi Kadıköy bölgesi için hizmet kalitesini artırmaya devam etmektedir.

 Yaz Aylarına Bakımlı Klimalarla Girmelisiniz

Kadıköy klima servisi Sıcak yaz aylarında sürekli çalışan klimaların, soğutma performansı düşmektedir. Soğutma performansının düşmesi ile birlikte bakım işlemleri gerekli hale gelmektedir. Yaza girmeden ilk bahar aylarında bakım işlemi gerçekleştirilmektedir.

Havadaki toz zerrelerinin filtre bölümünde birikmesi ile birlikte, filtre tıkanmaktadır. Filtre bölümünün temizlenmesi hava geçişi kolaylaşmaktadır. Fanın dönüş performansı, bakım işleminin ikinci bölümüdür. Filtre temizliğinden sonra ekiplerimiz fanın kontrol ederler.

Havadaki toz zerrelerinin fanı sıkıştırması ile birlikte, klimanın çalışma performansı düşmektedir. Bu nedenle fanın temizliği önemlidir. Polen temizliği ve diğer aksamaların temizliği, klimanın çalışma performansını olumlu yönde etkileyecektir.

Kadıköy klima servisi Klimanın kontrol mekanizması, kartları ve diğer aksamları, bakım işlemlerinde kontrol edilmektedir. Yapılan bu kontrollerden sonra klima için gerekli bakım işlemi listelenmektedir. Bakım ve onarım işlemlerinin diğer önemli bir konusu gazdır. Klimanın gazı bittiğinde cihaz soğutma işlemini yapmaz. Bu nedenle klima gazının seviyesi kontrol edilir.

Gaz basma işlemi gaz bitmeden yapılmalı ve orijinal gaz kullanılmalıdır. Bu şekilde klimanızın performansı maksimum seviyeye ulaşacaktır. Kadıköy klima servisi elemanlarımız parça temini, gaz basma işlemleri ve diğer bütün işlemler için güncel yöntemleri tercih etmektedir.

 Acil Kadıköy Klima Servisi Tamir ve Bakım İşlemleri

Kadıköy klima servisi ile Resmi daireler, dershaneler, fabrikalar, düğün salonları, restorantlar ve camiler, klimasız olmaz. Bu mekanlarda meydana gelen klima arızaları acil bir şekilde tamir edilmesi gerekir. Misafirlerin zor durumda kalmasına neden olan bu klima arızaları, günün her saatinde hizmete hazır olan servis ekiplerimiz tarafından kısa sürede tamir edilmektedir. Profesyonel hizmet kategorisinde yeni nesil çözüm seçeneklerini tercih eden firmamız, işin ehli ekiplerle çalışmaktadır.

Yeni Cihazlarınızı Güvenle Teslim Edebilirsiniz

İnsana verilen aklın ürünü teknoloji, yeni klima modellerini üretmeye devam ediyor. Bununla birlikte bu cihazların bakım, onarım ve servis işlemleri de gelişiyor. Firmamız, yeni nesil klimaları takip ederek, bu konuda elemanlarını bilgilendirmeye devam ediyor. Yeni bakım teknikleri ve yeni çözüm seçenekleri, servis elemanlarımıza öğretiliyor. Bu nedenle yeni nesil cihazlarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Kadıköy klima servisi için bizlerden detaylı çözümler alabilirsiniz.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Hemen Arayın
Kapalı