Klima Servisi

Beko Klima Servisi

Beko klima servisi alanında profesyonel ustalar ile sizleri memnun etmek için geniş kapsamlı çalışmalar sürdürmektedir. Klima servisi sektöründe bizlere sormadan asla destek almayınız. Bizler beko markası altında şube olarak hizmetler sunmaktayız. Bu tarz arızalar ile karşılaşması konusunda bizlerden detaylı destek almanıza yardımcı oluyoruz. Klima soğutma yapmaması konusunda sizlere en hızlı şekilde ekip yönlendirmesi durumunda sorunu çözümler sunuyoruz. Klima servisi olarak bizlere ulaşım sağlayacağınız tek numara vardır. 444 5 316 numaradan bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Beko Teknik Servisi

Beko klima teknik servis neler yapar. Satış sonrası cihazın her yıl düzenli olarak bakımlarını yapar. Klimanın aktif konumda olması ve performansı kaybını önlemek ve gaz kontrollerini mutlaka yaptırmalısınız. Teknik servis ekibi klimanın bakımını yaparak cihazda gaz ölçümünü yaparak sizlere bildirim yapmaktadır. Bildirim sonrası sizlerin istediği doğrultusunda gaz şarjı takviyesi yapılmaktadır. Beko klima servis teknik ekipleri adaletli davranışlar sergileyerek sizlerin konforunu üst düzeyde tutmakla hükümlüdür.

Beko Klima Genel Kontrol

Beko klima genel kontrol neleri kapsıyor diyecek olursanız kaliteye her zaman sahip olmanızdır. Genel beko klima bakımı yapılarak cihazdaki tüm sorunların önüne geçip sizleri yaz sezonlarında yarı yolda bırakmasını önleyebilmekteyiz. Beko klima servisi sizlerin çağrısı doğrultusunda sizlere ulaşım sağlamaktayız. Beko klima servisi bakımı montajı kontrolleri için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Beko Servis işleyişi

Beko klima kullanıcısı iseniz 444 5 5316 numarayı arayarak sorunlarınızı bizlerle paylaşmalısınız. Çağrı doğrultusunda sizlerden adres bilgileriniz ve iletişim numaranızı alıyor saha ekiplerine iletiyoruz. Saha ekiplerimize ulaşılan adresler hemen sizlere ulaşarak sorunun neden ve nelerden kaynaklandığının açıklamasını yapmaktadır. Ve sonrası hemen rotayı sizlere ayarlamaktadır. Aynı gün içerisinde klima servis hizmetlerini sunarak sizlerin yüzünü güldürmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Hemen Arayın
Kapalı