Klima Servisi

Bağcılar klima servisi

444 5 316 Bağcılar Teknik

Bağcılar Klima Servisi Hizmetinde Sertifikalı Çözüm

Bağcılar klima servisi sayesinde Lokantalar, restorantlar, camiler, dernekler, mescitler, düğün salonları ve kongre merkezleri, klimasız kullanılamaz. Özellikle çok sıcak yaz günlerinde müşteri memnuniyeti için klimalar hazır olmalıdır. Bakım ve onarım işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden firma elemanlarımız, özel ekip anlayışı ile çözüm üretmektedir. Servis elemanlarımız, işinde uzman kişilerden oluşmaktadır. Tecrübenin yanı sıra gerekli belgelere sahip olan personelimiz, ekip anlayışı ile hareket etmektedir.

 7/24 servis hizmetleri, sizi sıcak yaz günlerinde klimasız bırakmayacaktır. Hizmet kalitesini güncelleyen ve yeni nesil çözüm seçenekleriyle klima bakımı gerçekleştiren firma elemanlarımız, yeni cihazlar konusunda gerekli eğitimi görmektedir. Bağcılar klima servisi seçenekleriyle, ilçe sakinleri için güncel çözüm üretmeye devam ediyoruz.

 Klima Bakımı Düzenli Bir Şekilde Yapılmalıdır

Kombiler gibi klimalar da uzun süre yüksek performansla çalışır. Bu nedenle özellikle yaz aylarından önce bakımı yapılmalıdır. Birkaç yıl bakımı yapılmayan klimalar, zamanla arıza vermeye başlar. Büyük arızaların meydana gelmemesi için 12 ayda bir bakım işlemi yapılmalıdır. Klima servisi Bağcılar ilçesi konusunda çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Bakım işlemlerine filtre temizliği yapılmaktadır. Ön kısımdaki filtre, içeri hava çekerken, aynı zamanda hava içindeki tozları da çekmektedir. Bu tozlar filtreye takılmaktadır. Zamanla filtre tıkanır ve içeri hava girmez. Bu nedenle soğuk hava çıkışı meydana gelmez.

Klimaların en önemli konusu gazdır. Gazı biten klimalar havayı soğutmaz. Bu nedenle orijinal gaz her zaman bulunmalıdır. Gaz tam bitmeden ekleme yapılmalıdır. Şamandıranın zarar görmemesi için gaz bitmeden takviye yapılmalıdır. Bağcılar klima servisi her daim yanınızda hizmetinizdedir.

Klimanın kontrol kartı da incelenmektedir. Bu işlem uzman ekiplerimiz tarafından kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Filtre, polen ve toz temizliğinin ardından diğer bütün aksamlar tek tek incelenmektedir. Klimanın fanı, tozdan etkilenebilir. Fanın dönüşünü servis elemanlarımız tarafından incelenir. Temizlik işlemlerini ardından gerekli müdahaleler yapılır. Cihaz çalışır bir vaziyette teslim edilmektedir.

 Parça Destekli Servis Hizmeti

Güncel hizmet kalitesini güncelleyen firmamız, bütün klimalar için parça desteği sunuyor. Parçalar servis aracında hazır bekletilmektedir. Servis işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz, cihazın durumuna göre parça desteği sunmaktadır.

Parça desteği müşteri onayı ile gerçekleşiyor. Bakım, onarım ve parça montaj işlemlerinde ev sahibinin onayı beklenmektedir. Müşteri memnuniyetini çalışma prensibi haline getiren ekiplerimiz, istediğiniz etkili çözüm seçeneklerini kapınıza getirmektedir.

 Konusunda Deneyimli Personelimiz Çözüm Üretiyor

Sertifikalı ve deneyimli elemanlarla çalışan ekiplerimiz, işin ehli kişilerden oluşuyor. Hizmet kalitesini güncellemeye devam eden firma elemanlarımızla çözüm üretmeye devam ediyoruz.

Servis hizmeti konusunda deneyimsiz kişiler, cihazınıza zarar verebilir. Gerekli sertifikaya sahip olmayan kişiler klima konusunda sizi zarara uğratabilir. Bu nedenle profesyonel servis hizmeti sunan ekiplerimizin etkili hizmet programını tercih edebilirsiniz.

 Sıcak Yaz Aylarında Klimasız Kalmayın

Klimasız olmayan mekanlarda klimanız aniden arıza yaparsa, bizi arayabilirsiniz. Acil bakım ve onarım işlemlerinde anlık çözüm üretiyoruz. Çok sıcak yaz aylarında klima arızası meydana geldiği zaman anlık çözüm gerekir. Acil klima bakım işlemleri için 7/24 bizi arayabilirsiniz. Ekiplerimiz adresinize en kısa zamanda ulaşmaktadır.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Hemen Arayın
Kapalı