Klima Servisi

Avcılar Klima Servisi

Klima Hizmetinde Güncel Çözümler Sizleri Bekliyor

Avcılar klima servisi sıcak günlerde serinlemek için üretilen klimalar, etkili servis hizmetine ihtiyacı olan cihazlardır. Hızlı, etkili ve güvenilir hizmet kalitesiyle istediğiniz servis hizmetini gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri memnuniyetini tercih eden ekiplerimiz, konusunda deneyimli kişilerdir. Gerekli bilgi ve belgeye sahip elemanlarımızla, kısa zamanda klimanızın bakımını gerçekleştiriyoruz. Avcılar klima servisi ile yaza merhaba deme zamanı geldi.

Tamir, bakım ve onarım konusunda istediğiniz kaliteli çözüm seçeneklerini sunuyoruz. Avcılar klima servisi sektöründe profesyonel çözüm seçeneklerini tercih eden şirketimiz, ilçe sakinleri için 7/24 hizmet sunmaktadır.

 Klima Bakımı Neden Gereklidir?

Yaz aylarında klima bakım işlemleri serin bir yaz için gereklidir. Tıkanmış olan ve gazı biten klimalar fazla elektrik harcar. Bu nedenle bakım işlemleri ihmal edilmemelidir. Avcılar klima servisi farklı model klimalar için farklı bakım hizmeti sunulmaktadır. Klimanın parçaları, yaz aylarında durmadan çalıştığı için deforme olur. Bakım işlemleri klimanın çalışma kapasitesini üst seviyeye çıkarmaktadır.

Yıllık bakımı ihmal edilen klimalar, birkaç yıl sonra büyük arızalara neden olabilmektedir. Klima servisi Avcılar semti için güncel hizmet kategorisinde çözüm üretmeye devam etmektedir. Klima montajı, yer değiştirme ve yenileme işlemlerinde pratik çözüm seçenekleri sunuyoruz.

 Bakım İşlemlerinde Yeni Nesil Çözüm

Avcılar klima servisi hizmetleri kategorisinde gerekli eğitimi gören ekiplerimiz, hızlı ve etkili çözümleri tercih ediyor. İlk aşamada cihazın çalışma performansını inceleyen personelimiz, filtre temizliği ile işe başlıyor. Polen ve toz temizliği ile devam eden ekibimiz, diğer bölümleri de temizlemektedir.

Genel temizlik işleminin bitirilmesinden sonra elektronik kart testi yapılmaktadır. Havadaki toz zerrelerinin oluşturduğu tıkanıklık fanı da etkilemektedir. Fan bakımından sonra, gaz seviyesi de incelenmektedir. Orijinal gaz takviyesiyle klimanız eskisi gibi soğutacaktır. Gaz takviyesi, gaz bitmeden yapılmalıdır. Aksi halde şamandıra zarar görebilir.

 İşi Bilene Bırakın

Avcılar klima servisi sertifikalı ve tecrübeli servis hizmeti seçenekleriyle güvenilir hizmet veren elemanlarımız, dört mevsim hizmet vermektedir. Klima bakım ve onarım işlemlerini işi bilmeyenlere bıraktığınız zaman, cihazınız kullanılmaz hale gelebilir. Güvenilir ve garantili cihaz bakımı yapan ekiplerimiz, gerekli parçaları servis aracında hazır bulundurmaktadır.

Yılların tecrübesine sahip olan elemanlarımız, ekip anlayışına sahiptir. Profesyonel çözüm seçenekleriyle gerçekleştirilen bakım işlemlerinde güncel çözüm seçenekleri tercih edilmektedir. Yeni çıkan cihazlar konusunda da bize güvenebilirsiniz. Son model klimalar konusunda servis elemanlarımıza eğitim verilmektedir.

 Orijinal Parça Temini

Avcılar klima servisi bakım işlemlerinde cihazınız için gerekli orijinal parçalar, servis elemanlarımız tarafından temin edilmektedir. Yeni cihazlar konusunda gerekli eğitimi alan servisimiz, müşteri onayı olmadan parça montajı gerçekleştirmemektedir. Arçelik klima Servisi hizmetlerinde ve parça temininde güncel çözüm seçenekleri tercih edilmektedir.

Klima montajı ve de montaj işlemleri de ekiplerimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılıyor. Cihazınızın yerini değiştirecekseniz veya yeni bir cihaz alacaksanız bizi arayabilirsiniz. Dış bölümdeki motor kısmı da klima bakım işlemleri kategorisinde tamir edilmektedir. Çalışma sistemi konusunda güvenliği ön plana alan firmamız, iş ve işçi güvenliği prosedürüne göre hareket etmektedir. Avcılar klima servisi güvenilir servis hizmeti için bizlere ulaşın.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Hemen Arayın
Kapalı