Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Klima Servisi Çağır
Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Bahçelievler klima servisi, klima bakımına ve montajına dair her türlü hizmeti başarılı bir şekilde vermektedir. Evlerimizde ya da işyerlerimizde kullandığımız klimalar, oldukça önemli bir göreve sahiptir. Isıtma ve soğutma işlemlerini yapan bu cihaz, montaj aşamasından itibaren bakımdan geçirilmelidir. Çünkü klima içerisinde kullanıma bağlı olarak yabancı madde birikmesi gerçekleşebilmektedir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak için de işinde uzman bir bakım servisinden yardım almak gerekmektedir. Klima servisi olarak cihazınızın her türlü bakımını kolay bir şekilde ve standartlara uygun olarak yapmaktayız. Ayrıca piyasada makul sayılabilecek bir ücret karşılığında hizmet vermekteyiz.


Klima Montajı Nasıl Yapılır?


Klima montajı farklı tiplerde yapılmaktadır. Temelde 6 değişik montaj çeşidi vardır. Klimanın kurulacağı mekana göre bu çeşitlerden birisi seçilmektedir. Montaj sırasında dikkat edilecek olan hususlar vardır. Bunlardan ilki ise çalışma yapılacak olan yeri dayanıklı ve sağlam olmasıdır. Ayrıca montajın yapılacağı bölgenin zeminine göre doğru yardımcı ürünler ve aparatlar seçilmektedir. Başka bir konu ise klimanın yerleştirileceği yerde yağmur, toz ya da kar gibi şeylerin olmamasına dikkat edilmelidir. Bahçelievler klima servisi bu tip şeyleri göz önünde bulundurarak en doğru montajı yapmaktadır.

Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


Firma tarafından klima bakım hizmeti de oldukça profesyoneldir. Basit bakımlarda hava filtresi kontrol edilmektedir. Bu filtrenin temiz olması gerekmektedir. Temiz olmayan filtreler ise yerinden çıkarılmaktadır. Özel bir biçimde yıkanmakta ve temizlenmektedir. Sonrasında ise filtrenin kuruması için beklenmektedir. Filtre kesinlikle güneş ışığına maruz bırakılmamakta ve asılmamaktadır. Firma görevlileri buna çok dikkat etmektedir. Periyodik bakım ise daha ayrıntılıdır. Klimanın her parçası tek tek kontrol edilir. Bazı bölümler de özel bir deterjan ile temizlenir. Sonrasında da klima tekrar kullanıma hazır hale getirilir. Klima bakımının yapılması ise daha sağlıklı bir ortamda yaşamak mümkündür. Çünkü temizlenmeyen klimalar, hastalık yayabilmektedir. Ayrıca klimanın bakımı ile beraber, daha iyi bir performans da ortaya çıkmaktadır. Bahçelievler klimaservisi bu konuda engin bir tecrübeye sahiptir. Gerek klima bakımı, gerek klima montajı, gerekse de klima arızalarının çözümü işini büyük bir titizlikle yapmaktadır.